Наші партнери

 

Maf Club

Корпорація Maf Club

Maf Club - це не просто найстаріше об'єднання клубів гри "Мафія" в світі зі своєю системою правил. 

Maf Club - це ціла філософія гри, яку гравці передають з покоління в покоління. У назві Maf Club слово "Мафія" вторинне.

Найважливішим для нас є побудувати спільноту з єдиною системою цінностей, в якій люди будуть дружити і поза межами ігрового стола. 


Як говорить Президент Корпорації Армен Акопжданян, якщо завтра не буде гри "Мафія", Maf Club залишиться, і в тому ж складі збиратиметься грати в інші ігри. 

Відносини між людьми не тільки всередині клубів, але і між гравцями інших клубів настільки близькі, що в самому Maf Club ми називаємо один одного "сім'єю".

Хто придумав Мафію в її сучасному вигляді?

Складно сказати.

Точно відомо лише те, що в далекому 1996 році студенти Єреванського Медичного Інституту вперше провели мафію за правилами максимально наближеними до сучасних.

Потім вони відкрили перший в світі Maf Club в Єревані (клуб існує вже 25 років).

В 1997 році - відкрився клуб в Москві. В 2001 - у Лос Анджелесі.

Відтоді правила, системи балів, ходи та стратегії зазнали значних змін. Однак підхід до гри не змінюється: для Maf Club "Мафія" - це командна психологічна гра, заснована на вмінні людей знаходити спільну мову за столом.

Це гра, яка розвиває вміння розуміти свою аудиторію і ораторську майстерність. В якомусь сенсі це політичні дебати, де 10 кандидатів виступають зі своїми програмами, і намагаються переконати інших учасників в своїй правоті, переманити на свою сторону.

З точки зору Maf Club справжня майстерність гравця полягає не в умінні робити якісь ходи або розбиратися в грі, а в умінні лідирувати, вести за собою стіл.

Можливо, що високоінтелектуальний професор з кількома докторськими ступенями, який проводить більшу частину свого часу в лабораторії, може грати гірше, ніж продавець лавки з дипломом середньої школи, який працює з людьми та розуміє їхню психологію краще.

Як приєднатись до Maf Club?

Maf Club не є повністю відкритою системою.

Для того, щоб бути прийнятим у сім'ю, новому клубу потрібно показати, що він поділяє та пропагує ту саму систему цінностей, що атмосфера у клубі сприяє розвитку єдиної спільноти, що є постійним місцем збору гравців, тощо.

В даний час функціонує 15 клубів системи Maf Club на території Вірменії, Росії, США, Європи.

Maf Club поділяє філософію iMafia щодо розвитку клубів, і підтримує всі зусилля щодо розвитку єдиної ігрової спільноти на території будь-яких країн світу.

Maf Club

Рєстрація
Авторизація
Відновити доступ